niedziela, 12 stycznia 2014

Szkatułki z sentymentem... {PARIS}

Witam Was Serdecznie!

Mój pierwszy post musi dotyczyć mojej największej inspiracji i ulubionego motywu.


2 szkatułki wykonane z drewna, zdobione techniką decoupage.

Jedna w odcieniach szarości, druga z żółtym autem na tle Wieży Eiffla.
Obie szkatułki posiadają wyjmowane przegródki. Boki szkatułek w kolorach szarości i bieli (postarzane).

Która podoba Wam się bardziej?










Pozdrawiam Doris :)




1 komentarz: