Mój pierwszy post musi dotyczyć mojej największej inspiracji i ulubionego motywu.
2 szkatułki wykonane z drewna, zdobione techniką decoupage.
Jedna w odcieniach szarości, druga z żółtym autem na tle Wieży Eiffla.
Obie szkatułki posiadają wyjmowane przegródki. Boki szkatułek w kolorach szarości i bieli (postarzane).
Która podoba Wam się bardziej?
Pozdrawiam Doris :)
Obydwie są urocze jednak to pierwsza jakoś bardziej mi się podoba :)
OdpowiedzUsuń