Ponieważ we wtorek mieliśmy Dzień Babci, zrobiłam piękną szkatułkę z motywem Klimta.
Szkatułka w kolorze ciemnej zieleni z pięknym motywem w kolorach złota.
Całość lakierowana na połysk. Elegancko i klimatycznie :)
Życzę Wszystkim Babciom Wszystkiego Najlepszego z okazji ich święta!

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz