czwartek, 23 stycznia 2014

Z okazji Dnia Babci

Cześć Wszystkim!
Ponieważ we wtorek mieliśmy Dzień Babci, zrobiłam piękną szkatułkę z motywem Klimta.
Szkatułka w kolorze ciemnej zieleni z pięknym motywem w kolorach złota. 
Całość lakierowana na połysk. Elegancko i klimatycznie :)





Życzę Wszystkim Babciom Wszystkiego Najlepszego z okazji ich święta!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz