niedziela, 26 stycznia 2014

Z okazji 2 urodzinek... Dla Hani

Witajcie!
Dziś skrzyneczka ze zdjęciem, 
a raczej zdjęciami w wersji dziecięcej.

Z dedykacją dla Hani, z okazji jej 2 urodzinek :)



Przód zdobiony ornamentem i imieniem

W środku wierszyk z dedykacją



Pozdrawiam Doris :)



sobota, 25 stycznia 2014

Elegancka szkatułka jubileuszowa...

Witam Wszystkich!
Dziś chciałam zaprezentować Wam piękną szkatułkę ze zdjęciem. 
Szkatułka została wykonana na specjalne zamówienie z okazji 50 urodzin.
Myślę, że to doskonały i wyjątkowy prezent, który na pewno będzie służył przez długie lata. 
Jest to również piękna pamiątka z tego wyjątkowego dnia :)

Pozdrawiam Serdecznie Solenizantkę. 
Życzę oczywiście Wszystkiego Najlepszego w tym pięknym dniu oraz w każdym następnym... :)



Przód szkatułki zdobi dedykacja

 Z tyłu szkatułki widnieje data oraz imiona 

Efekt błyszczenia lakieru


czwartek, 23 stycznia 2014

Z okazji Dnia Babci

Cześć Wszystkim!
Ponieważ we wtorek mieliśmy Dzień Babci, zrobiłam piękną szkatułkę z motywem Klimta.
Szkatułka w kolorze ciemnej zieleni z pięknym motywem w kolorach złota. 
Całość lakierowana na połysk. Elegancko i klimatycznie :)





Życzę Wszystkim Babciom Wszystkiego Najlepszego z okazji ich święta!

wtorek, 21 stycznia 2014

Romantyczna taca w stylu "shabby chic"

Witam Was bardzo serdecznie!

Dziś mam do zaprezentowania tacę wykonaną w stylu "shabby chic" .
Motyw z pięknym rowerem.
Taca w kolorze białym (postarzana). 
Motyw oraz kolory dopasują się każdego wnętrza. Taca będzie pasowała zarówno do eleganckiego salonu, jak i do prostego wnętrza. 

Wymiary: 25x40cm

Mam nadzieję, że się spodoba!!!







poniedziałek, 13 stycznia 2014

Wróżki i rycerze - czyli dziecięcy świat :)

Witajcie! 

Dziś przedstawiam skrzyneczki w dziecięcej odsłonie, w wersji dla chłopca i dla dziewczynki.
Skrzyneczki drewniane na dziecięce drobiazgi i skarby.

Jeśli macie ochotę, dajcie znać, obie są dostępne i czekają na nowych właścicieli :)


Szkatułeczka z wróżkami...





Wersja dla chłopca 
(bo chłopcy też posiadają skarby,które chcieliby ukryć)




niedziela, 12 stycznia 2014

Szkatułki z sentymentem... {PARIS}

Witam Was Serdecznie!

Mój pierwszy post musi dotyczyć mojej największej inspiracji i ulubionego motywu.


2 szkatułki wykonane z drewna, zdobione techniką decoupage.

Jedna w odcieniach szarości, druga z żółtym autem na tle Wieży Eiffla.
Obie szkatułki posiadają wyjmowane przegródki. Boki szkatułek w kolorach szarości i bieli (postarzane).

Która podoba Wam się bardziej?










Pozdrawiam Doris :)




środa, 8 stycznia 2014

Nowy Rok - nowy blog :)

         Na początek chciałbym życzyć Wam wszystkiego najlepszego w Nowym 2014 roku.
Nowy Rok przyniósł mi wiele wiele sił, inspiracji i odwagi...
Mam nadzieję, że wkrótce przekonacie się o tym sami :)
Zapraszam Wszystkich do odwiedzania i komentowania moich zwariowanych pomysłów :)

Pozdrawiam Doris :)