czwartek, 6 lutego 2014

Serduszko z imieniem

Hejka!
Dziś chciałabym pokazać Wam pierwsze z serii moich serduszek!
To wykonałam specjalnie z dedykacją dla Hani...

Mam nadzieję, że Wam się spodobają... :)


Jedna strona serduszka

Druga strona serduszka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz