Hejka!
Teraz chciałabym pokazać Wam, pudełeczko, które wykonałam na specjalne zamówienie. Pudełko zostało oklejone starymi banknotami z czasów PRLu.Wykonane techniką decoupage. Zabezpieczone wieloma warstwami lakieru akrylowego.
Jest to niezwykły prezent dla kolekcjonera starych monet. Nowy właściciel jest bardzo zadowolony z efektu końcowego, więc ja też jestem zadowolona z efektów kilkudniowej pracy.
Z dedykacją dla Pani Magdy i Pana Bartka :)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz