Witam Was bardzo Serdecznie po dłuuugiej przerwie!
Choć nie było mnie bardzo długo, nie był to zmarnowany czas.
Miesiąc spędzony we Francji przyniósł mi wiele inspiracji i motywacji do działania!
A więc działajmy!!!!
Już całkiem niedługo zaprezentuję Wam kilka nowości, które są w trakcie realizacji, a tym czasem chciałabym pokazać Wam coś co uwielbiam, a co wykonałam przez całkowity przypadek.
Jestem zachwycona nowo poznaną techniką, więc na pewno nie jest to ostatnia moja praca wykonana tą techniką.
Świecznik wykonany techniką transferową na surowym drewnie! Mnie osobiście zachwycił efekt, a Was?
Piękny transfer :)
OdpowiedzUsuń